• Make a complaint
  • Request for information
60th Rome Treaty anniversaryYour Europe - The portal to on-line European and national public services

Europos ombudsmeno vaizdinė tapatybė

Available languages: bg.es.cs.da.de.et.el.en.fr.ga.hr.it.lv.lt.hu.mt.nl.pl.pt.ro.sk.sl.fi.sv
Europos ombudsmeno vaizdinė tapatybė

2010 m. rugsėjo 27 d. inicijuota naujoji Europos ombudsmeno vaizdinė tapatybė.

Mūsų logotipas – vaizdinis simbolis, sukurtas taip, kad jį įsimintų kuo didesnė auditorija ir kad jis atspindėtų organizacijos tapatybę ir vertybes. Užsakant logotipą siekta, kad jis trauktų dėmesį, būtų charakteringas ir įsimintinas.

Mėlyna ir geltona spalvos primena Europos vėliavą, o Europa – tai mūsų veiklos geografinės ribos. Apskrita forma atspindi vienovę ir bendrumą.

Šiame apskritime pavaizduotos dvikryptės rodyklės simbolizuoja mainus ir dialogą – esminius Europos ombudsmeno metodikos bruožus. Keliais sluoksniais pavaizduotos rodyklės sudaro lygybės ženklą, kuris simbolizuoja lygybę ir teisybę.

Logotipas sukurtas taip, kad jį būtų galima pritaikyti įvairiai paskirčiai ir skirtingomis aplinkybėmis, taip pat kad būtų galima jį dinamiškai ir tiksliai perteikti bet kurioje aplinkoje.

Europos ombudsmeno vaizdinės tapatybės ženklą sukūrė dizaino studija „Studio Apeloig“ (http://www.apeloig.com), pasirinkta 2008 m. surengus viešojo pirkimo procedūrą. Studijos vadovas Philippe Apeloig anksčiau dirbo Luvro muziejaus meno direktoriumi, o 2009 m. jam skirtas Tarptautinės tipografininkų bendrijos apdovanojimas.