You have a complaint against an EU institution or body?

Dostęp do strony internetowej Europejskiej Rzecznik Praw Obywatelskich

W dniu 6 kwietnia 2017 r. nasza strona internetowa uzyskała znak AnySurfer oraz oznaczenie poziomu AA zgodnie z Web Accessibility Guidelines 2.0 [Wytycznymi dotyczącymi dostępności treści internetowych] organizacji AnySurfer. Oznaczenie to jest ważne do dnia 6 kwietnia 2019 r.

Chcesz dowiedzieć się więcej o AnySurfer?

Poczyniliśmy starania, aby przestrzegać przyjętych wytycznych i standardów dotyczących możliwości dostępu i użycia. Nie udało nam się to jednak we wszystkich obszarach strony internetowej. Na przykład nie są dostępne niektóre elementy infografiki. Jeżeli znajdziesz interesujący cię element, który jest niedostępny, prosimy o kontakt przy użyciu danych kontaktowych znajdujących się na końcu niniejszej strony; uczynimy wszystko, aby przygotować dostępną wersję.

Prosimy o informacje zwrotne.

Stale udoskonalamy funkcje dostępności w oparciu o informacje zwrotne od naszych użytkowników. Przekazując swoją opinię, pomożesz nam w dalszym zwiększaniu dostępności naszej strony internetowej.

Prosimy o powiadomienie nas w przypadku napotkania jakichkolwiek problemów lub w przypadku uznania niektórych naszych funkcji za szczególnie użyteczne.